اختصاصی فنز بارسا 10/منبع:سایت رسمی باشگاه/خرید جدید بارسلونا امروز به تمرینات تیم پیوست.داگلاس پریرا 24 ساله امروز با هم تیمی های جدیدش آشنا شد و همراه با آنها به تمرین پرداخت.

 Douglas and Rafinha chat during the session

به گزارش سایت رسمی باشگاه هموطن داگلاس یعنی نیمار شرایط تمرین با تیم را به دست آورده است و او امروز به صورت کامل با تیم به تمرین پرداهته است.

ترشتگن و ورمالن همچنان به صورت جداگانه تمرین می کنند.سانگ نیز برای کار های جداییش از بارسلونا تمروز در تمرینات شرکت نکرد.

آندرس اینیستا در تمرینات امروز به علت مصدومیت شرکت نکرد.مصدومیت اینیستا از ناحیه ی زانو چپ است.البته اینیستا در بازی برابر الچه بخاطر مصدومیت زانو از بازی بیرو رفت.کادر پزشکی بارسلونا قرار است امروز میزان مصدومیت اینیستا را تشخیص داده و به انریکه اعلام کنند.

لوئیس انریکه مارتینز در تمرین امروز 20 بازیکن از تیم اول را در اختیار داشت.همچنین منیر و ساندور بازیکنانی بودند که از تیم ب همچنان پابرجا مانده اند و به همراه تیم اول تمرین می کنند.

فردا بازی بارسلونا مقابل ویارئال برگذار می شود.ماسکرانو به علت محرومیت ، ترشتگن ، ورمالن و اینیستا به علت مصدومیت و داگلاس و آدریانو به علت اینکه تازه به تیم ملحق شده اند غایب هشتند.

بنابراین شانس منیر و ساندرو برای حضور در تیم اصلی بیش تر شده است.
موضوعات مرتبط : اختصاصی فنز بارسا 10، تمرینات،
برچسب ها : داگلاس، داگلاس پریرا، بارسا، تمرینات بارسلونا، نیمار، ترشتگن، ورمالن،


تاریخ : شنبه 8 شهریور 1393 | 02:17 ب.ظ | نویسنده : MHA 10 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic