جوزپ بارتمئو رئیس باشگاه بارسلونا اصرار دارد که بهنرین انتقال بارسلونا لوئیز انریکه بوده است.

فنزبارسا10

به گزارش بخش انگلیسی سایت گل، باشگاه بارسلونا به خاطر تخلف در خرید و انتقال بازیکن های زیر 18 سال، از سوی فیفا محکوم شد و در دو پنجره نقل و انتقال ( زمستان 2014 و تابستان 2015 ) نمی تواند شرکت کند.

جرمی متیو، کلودیو براوو، توماس فرمالن، ایوان راکیتیچ، آلن هایلوویچ، داگلاس و لوئیز سوارز همه در این تابستان به باشگاه بارسلونا پیوستند، اما بارتمئو اذعان دارد آمدن انریکه از همه لذت بخش تر بوده است.

بارتمئو در گفت و گو با الموندو می گوید: " لوئیز انریکه بسیار از خودش انتظار دارد. ما با بازیکنانی که مناسب ذهنیت او بودند قرارداد امضا کردیم. در حال حاضر مشاهده می کنیم که راکیتیچ، رافینیا و یا متئو بسیار با استعداد هستند.دوباره تکرار می کنم،  بهترین انتقال ما در این تابستان، لوئیز انریکه بوده است."

بارتمئو در مورد داگلاس که با قراردادی 4 میلیون یورویی به بارسلونا ملحق شد و البته بازیکنانی نظیر هنریک و کیرسون که در گذشته به بارسلونا آمده بودند و موفق نشدند، می گوید: " داگلاس بازیکنی بود که توسط تیم فنی ما درخواست شد. اما به یاد داشته باشید که دو نفر دیگر را پپ درخواست نداده بود.ما تلاش کردیم که سرمایه گزاری مان را تنطیم کنیم، داگلاس می خواست بیاید و قمیت مناسبی در بازار نقل و انتقالات داشت."موضوعات مرتبط : مصاحبه،
برچسب ها : بارتومئو، انریکه، لوئیس انریکه، داگلاس، داگلاس پریرا،
منبع : طرفداری،


تاریخ : یکشنبه 9 شهریور 1393 | 01:32 ب.ظ | نویسنده : MHA 10 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات