منیر در دو دیدار ابتدایی این فصل بارسا نمایش درخشانی داشت و با گلزنی در دیدار مقابل ال چه، توجهات زیادی را به خود جلب کرد.

 ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، اعلام کرد که احتمال منیر الحدادی، ستاره جوان بارسا، به زودی به اردوی لا روخا دعوت خواهد شد.


منیر در دو دیدار ابتدایی این فصل بارسا نمایش درخشانی داشت و با گلزنی در دیدار مقابل ال چه، توجهات زیادی را به خود جلب کرد. او که پیش از این برای تیم زیر 19 ساله های اسپانیا بازی کرد، به تازگی به تیم زیر 21 سال های این کشور هم دعوت شد و اکنون دل بوسکه از احتمال دعوت او به تیم بزرگسالان اسپانیا داد. این در حالی است که او همچنان می تواند برای تیم ملی مراکش هم بازی کند.


او به ال موندو دپورتیوو گفت:" اولین گام برداشته شد. او در تیم نوجوانان بازی می کرد و حالا به تیم زیر 21 ساله ها دعوت شده است. ما نمی توانیم هیچ مانعی برای حضور او در تیم ملی بزرگسالان ایجاد کنیم و این کار را هم نخواهیم کرد. وقتی بویان هم به تازگی به تیم اول بارسا راه پیدا کرد، او را به تیم دعوت کردیم و اگر منیر هم به درخشش اش ادامه بدهد، می تواند به تیم ما بیاید."


آلبرت سلادس، مربی تیم زیر 21 ساله های اسپانیا، هم با تایید حضور منیر در دو دیدار پیش روی این تیم مقابل مجارستان و اتریش، گفت:" منیر فوق العاده است. ما مراقب او خواهیم بود و کاری می کنیم که احساس راحتی کند. ما معتقدیم که او می تواند ستاره آینده اسپانیا باشد."

موضوعات مرتبط : ملی پوشان،
برچسب ها : منیر الحدادی، بارسلونا، دل بوسکه، اسپانیا، منیر،
منبع : Isport،


تاریخ : پنجشنبه 13 شهریور 1393 | 08:00 ق.ظ | نویسنده : محمد(معاون) | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات