به گزارش 90 روزنامه ال‌موندو دپورتیوو مدعی شد باشگاه رئال‌مادرید در آستانه ورشکستگی قرار گرفته است.

فنزبارسا10
 
رئال‌مادرید در سال‌های گذشته خریدهای زیادی کرده است و توانسته بازیکنان بزرگی را با رقم‌های کلان به خدمت بگیرد. خریدهای رئال باعث شده است تا بدهی این باشگاه به ۶۰۲ میلیون یورو برسد و این باشگاه را در آستانه ورشکستگی قرار دهد.

روزنامه "ال‌موندو دپورتیوو" نوشت، باشگاه رئال‌مادرید در آستانه ورشکستگی قرار گرفته است. کارلوس مندوزا، اقتصاددان اسپانیایی در این باره گفت:‌ بدهی‌های باشگاه رئال‌مادرید در یک سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است و باعث شده تا این باشگاه مادریدی در آستانه ورشکستگی قرار بگیرد.

باشگاه رئال‌مادرید هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد ۴۰۰ میلیون یورو برای نوسازی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو هزینه کند. مندوزا درباره این اقدام رئال‌مادرید گفت: بعید به نظر می‌رسد پروژه نوسازی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به زودی عملی شود؛ چرا که این باشگاه در شرایط سخت اقتصادی قرار گرفته است.

این اقتصاددان اسپانیایی با انتقاد از سیاست‌های باشگاه رئال‌مادرید در زمان نقل‌وانتقالات تابستانی گفت: رقم‌هایی که رئال‌مادرید در یکی، دو سال گذشته برای خرید بازیکن جدید پرداخته است، خیلی عجیب و غیرطبیعی به نظر می‌رسد. خرید بازیکنی مثل خامس رودریگس برای رئال‌مادرید با رقم ۸۰ میلیون یورو طبیعی نیست.موضوعات مرتبط : عمومی،
برچسب ها : رئال، رئال مادرید، اسپانیا، لالیگا،


تاریخ : یکشنبه 30 شهریور 1393 | 07:08 ب.ظ | نویسنده : MHA 10 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic