لوئیز انریکه، سرمربی تیم بارسلونا پیش از دیدار مقابل مالاگا در کنفرانس مطبوعاتی مقابل خبرنگاران ظاهر شد.

لوئیز انریکه: همیشه به دنبال منفعت بارسا هستم و ممکن است رفتاری ناعادلانه با بازیکنان داشته باشم؛ باشگاه مهمتر از تیم ملی است

چه انتظاری از دیدار مقابل مالاگا دارید؟ "مثل همیشه سختی هایی وجود خواهد داشت اما هدف ما یکسان است، همانطور که مقابل لوانته عمل کردیم."

موضوع دروازه بان ها: "احتمالات مختلفی وجود دارد که مثل همیشه در فوتبال رخ می دهد. چیزهای بسیاری وجود دارد که ما هنوز هم می توانیم در آنها پیشرفت کنیم. در فوتبال، کلیشه های زیادی در مورد دروازه بان ها وجود دارد اما من به روش خودم این مسئله را پیش خواهم برد."

بارترا از ترکیب تیم خارج شده است. آیا رفتار شما با او ناعادلانه نیست؟ "من با همه آنها غیر منصفانه رفتار می کنم. این مشکل من نیست. من امکانات بی پایانی دارم و همیشه به دنبال منفعت تیم هستم. من برای بارسا خوشحالم، چون سطح جدیدی از بازیکنان را در اختیار دارد و من روش هایی که دارم که ممکن است درست یا غلط باشد اما مربی بودن همین است."

مسی با تیم ملی آرژانتین: "لازم نیست که در مورد همه بازیکنان صحبت کنم. این یک رابطه شخصی میان بازیکن و تیم ملی است. باشگاه مسئله اصلی است اما تیم ملی نیز اهداف جذابی دارد. من معمولاً با بازیکنان در این مورد صحبت نمی کنم. این انتخاب خودشان است. خودشان باید تصمیم بگیرند که چه چیزی برایشان جالب است و چه چیزی می خواهند."

پنالتی ها: "پنالتی ها توسط مسی زده خواهند شد، و هم تیمی هایش نیز احساس می کنند که باید او پنالتی بزند. اگر پنالتی دیگری برای ما گرفته شود، مسی آن را به ثمر خواهد رساند و شما خواهید دید."
موضوعات مرتبط : مصاحبه،
برچسب ها : لوییس انریکه، بارسا، مالاگا، لوئیز انریکه، انریکه، بارسلونا، مسی،


تاریخ : سه شنبه 1 مهر 1393 | 08:36 ب.ظ | نویسنده : ▼ARIAN▼ | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات