آی اسپورت:بارسا با 12 امتیاز از 4 بازی در صدر جدول قرار گرفته در حالی که مالاگا از همین تعداد بازی 5 امتیاز گرفته و در رده یازدهم جدول قرار گرفته است.


ستاره برزیلی که در بازی روز یکشنبه هفته قبل تیمش برابر لوانته که با پیروزی 5-0 تیمش همراه بود، به دلیل مصدومیت نتواست به بازی ادامه دهد و در دقیقه 51 بازی تعویض شد، غایب دیدار امروز تیمش خواهد بود. او از ناحیه مچ پا مصدوم شده. این بازیکن 22 ساله که توانسته بود در این بازی اولین گل تیمش را بزند، با بدشانسی نتوانست به گلزنی هایش ادامه دهد.


و حالا لوییس انریکه سرمربی کاتالان ها احتمالا در بازی امروز تیمش نیمار را در اختیار دارد. بازیکنی که یک هفته است در تمرینات تیمش حضور نداشته. انریکه قبل از بازی امشب گفته:" نیمار از ناحیه دو قلوی پا آسیب دیده و ما نمی دانیم که وضعیتش  دقیقا چقدر بد است.پزشکان امروز می فهمند که او چه وضعیتی دارد." او ادامه داده:" وقتی شرایط یک بازیکن این گونه است، خیلی سخت است که او را برای شروع بازی، به میدان بفرستید. من البته احتمال می دهم که این موضوع چیز جدی نباشد و هیچ چیزی برای نگرانی وجود ندارد."


لیونل مسی اما به نظر می رسد بعد از زدن 5 گل در سه بازی اخیرش، دوباره انرژی اش را بدست آورده. درعوض تیم لوییس انریکه احتمالا غایب دیگری هم خواهد داشت. ایوان راکیتیچ، هافبک میانی و کروات این تیم که به دلیل مصدومیت از ناحیه پای چپ در دیدار برابر لوانته نتوانسته با تیم تمرین کند. بارسا با 12 امتیاز از 4 بازی در صدر جدول قرار گرفته در حالی که مالاگا از همین تعداد بازی 5 امتیاز گرفته و در رده یازدهم جدول قرار گرفته است.


خاویر گارسیا سرمربی 44 ساله این تیم گفته:" چیزی که اهمیت دارد این است که ما از این بازی امتیاز می خواهیم. و اگر خوب باشیم قادر به انجام این کار خواهیم بود."
موضوعات مرتبط : بازی های بارسا،
برچسب ها : پیش بازی بارسلونا_مالاگا، بارسلونا، برنامه بازی های بارسا، مالاگا،


تاریخ : چهارشنبه 2 مهر 1393 | 02:15 ب.ظ | نویسنده : محمد(معاون) | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic