به گزارش طرفداری تنها چند ساعت بعد از آنکه لوئیز سوارز در برد پرگل تیم دوم بارسلونا در دیداری دوستانه، دو بار گلزنی کرد، تیم اول این باشگاه در باز کردن قفل دروازه مالاگا عاجز ماند تا با تساوی بدون گل به بارسلون بازگردد.

فنزبارسا10

شروع فوق العاده کاتالان ها در لالیگا به پایان راه رسیده است. آنها اگر چه هنوز گلی دریافت نکرده اند و شش بازی بدون شکست را سپری نموده اند، دیشب نتوانستندحتی  یک شوت هم روانه مالاگا دروازه کنند.

چند ساعت قبل، فوق ستاره جدید بلوگرانا توانسته بود با زدن دو گل در مقابل تیم زیر 19 ساله های اندونزی، اولین جشن گل های خود را با پیراهن جدیدش برپا کند. این بازیکن بعد از مسابقه در توئیترش نوشت: "بازی خوبی با بارسای ب بود. از تیم و سرمربی به خاطر فرصتی که به من دادند، تشکر می کنم. اکنون باید به حمایت از تیمی هایم بپردازم."

سوارز که هنوز به دلیل اتفاق رخ داده در جریان جام جهانی 2014، محروم است، دیشب نتوانست آن طور که باید بارسا و هم تیمی هایش را حمایت کند و در برابر مالاگا بود که خلاء او بیش از هر زمان دیگری حس می شد.

مسی که به دنبال زدن 400 امین گل دوران ورزشی اش است، روی ارسال کوتاه یوردی آلبا در تیرک دوم، به آن نزدیک شد، ولی کمی دیر به توپ رسید و ضربه آزاد نیمه اولش هم به بیرون رفت. جرارد پیکه هم در نیمه دوم در یک صحنه کامنی را به مشکل انداخت، اما به نظر ضربه اش بعد از خطا بدست آمده بود.

فنزبارسا10

ولینگتون از مالاگا کاملا خوش شانس بود که بعد از درگیری با لیونل مسی در دقایق پایانی، در زمین ماند؛ با کمال تعجب، داور فقط به یک کارت زرد بسنده کرد. 

یک برزیلی دیگر به نام داگلاس در خط دفاعی بارسا هم با عملکردی ضعیف در شب اولین بازی اش برای این تیم که در فاز حمله هم چنگی به دل نمی زد، مسابقه را به پایان برد. نبود دنی آلوز که پیوسته مورد انتقاد قرار می گیرد، کاملا حس می شد. 

تاثیرگذاری ایوان راکیتیچ هم از سوی تیمی فیزیکی و قدرتی، پایین تر آمده بود و به نظر می رسید بارسلونا واقعا ایده ای برای حمله ندارد؛ حتی حضور دقایق پایانی مونیر و سندرو هم تفاوتی در شرایط تیم نداشت.

"نکته کلیدی برای ما پیدا کردن مسی است. اگر او را بیابیم، خیلی خطرناک تر می شویم." این اظهارات لوئیز انریکه بعد از پایان رقابت با مالاگا بود.

مسلما همیشه بازی هایی وجود خواهد داشت که مسی با موفقیت از سوی رقیب کنترل می شود. این مساله دیشب رخ داد و در چنین دیدارهایی، حضور لوئیز سوارز می تواند حیاتی تلقی شود. مرد اروگوئه ای دیشب می توانست تهدیدی دیگر از بعدی دیگر ایجاد کند و مشکلات بیشتری برای مدافعان مالاگا خلق کند. او در حدود یک ماه دیگر به زمین ها بازخواهد گشت و اگر آبی اناری ها بازی های بیشتری مثل دیشب داشته باشند، مسلما از حضور او در کنارشان، خوشحال خواهند شد.

 

به قلم بن هیووارد، نویسنده بخش بین الملل وبسایت گلموضوعات مرتبط : آبی اناری ها،
برچسب ها : لوئیز سوارز، لیونل مسی، لوئیز انریکه، مالاگا، بارسلونا، انریکه، مسی،


تاریخ : جمعه 4 مهر 1393 | 11:14 ق.ظ | نویسنده : MHA 10 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات