به گزارش طرفداری در مقابل مالاگا، لوئیس انریکه حتی به دوگلاس کوستا، خرید جدید این تیم، نیز بازی داد؛ کسی که حالا بیشتر از ژاوی به میدان رفته است.

1411721463_877096_1411721546_noticia_grande.jpg

اگر چهره ژاوی در تصویر بالا را ببینید، به سختی به ادامه این متن نیاز خواهید داشت. صورت او به زیبایی این جمله را بیان می کند:" چه کاری انجام داده ام که شایسته این هستم؟"

در مقابل مالاگا، حتی خرید جدید بارسلونا دوگلاس کوستا نیز به میدان آمد تا دقایق بیشتری نسبت به ژاوی در ترکیب تیم بارسلونا باشد. کاپیتان بلوگرانا فقط دو قسمت کوتاه در بازی های این فصل بارسا در لیگ انجام داده است: 16 دقیقه در مقابل ویارئال که به جای رافینیا به میدان آمد و در بازی یکشنبه گذشته، در بازی که بارسلونا در ان به پیروزی رسیده بود، به جای بوسکتس وارد زمین شد و 29 دقیقه بازی کرد.

اگرچه او در بازی مقابل آپوئل در لیگ قهرمانان برای بارسلونا 60 دقیقه بازی کرد، اما نقش او در بارسلونا بسیار کم شده است. او هیچگاه در زمان سه مربی گذشته یعنی مارتینو، تیتو و گواردیولا به این اندازه کم بازی نکرده بود. در زمان مربی های سابقف او حداقل سه بازی از 5 بازی رسمی را به میدان می رفت. در تابستان امسال، او بعد از این که در بازی تعیین کننده قهرمان برابر اتلتیکو در آخرین بازی فصل قبل تعویض شد، با فکر این که دوران او در باشگاه به سر آمده است، در آستانه انتقال بهه لیگ آمریکا قرار گرفت و بعد از نیمکت نشینی برابر هلند در جام جهانی نیز از بازی های ملی خداحافظی کرد.

اگر او هنوز هم در باشگاه بارسلوناست، به گفته خودش، بخاطر دوست خود یعنی لوئیز انریکه است، کسی که در زمان بازی اش با او ملاقات داشته است. " او یک فرد کلیدی است. او گفت که من برای تیم کارآمد هستم اما این در ترکیب اصلی صادق نیست. کسی به من نگفت که نقشی جایگزین در تیم دارم."

نگاه به اعداد همه چیز را مشخص می کند. روز گذشته قرار بود او در مراسم معرفی کفش های جدید آدیداس حضور داشته باشد، اما پس از نیمکت نشینی برابر مالاگا، او این مراسم را کنسل کرد. او در وضعیتی نیست که به خبرنگاران بگوید که چرا نیمکت بارسلونا را ترک نمی کند.موضوعات مرتبط : آبی اناری ها،
برچسب ها : ژاوی، نیمکت نشینی ژاوی، بارسلونا، ژاوی هرناندز،


تاریخ : جمعه 4 مهر 1393 | 08:20 ب.ظ | نویسنده : محمد(معاون) | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic