به گزارش طرفداری سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در آستانه دیدار تیمش برابر گرانادا پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

فنزبارسا10

به گزارش AS سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از تساوی بدون گل شاگردانش برابر مالاگا در آستانه دیدار خانگی فردا عصر تیمش برابر گرانادابا حضور در کنفرانس مظبوعاتی پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

گرانادا: انتظار حریفی با خط دفاعی بسیار قدرتمند را دارم. همچنین آن ها در انتقال بازی و در محوطه جریمه حریفان واقعا خطرناک هستند و شغل من ایجاب می کند  که با بهبود عملکرد بازیکنان راه حل هایی برای مقابله با این گونه حریفان پیدا کنم. تمام حریفان ما به جز اتلتیک بیبائو با تمام قدرت عقب نشسته و برابر ما دفاع کرده اند و من تنها نمی توانم با فشار دادن یک دکمه بازیکنان را مهیا چنین مسابقاتی کنم، بلکه باید در هر مسابقه و با توجه به نقاط قوت و ضعف حریف به دنبال ایده های جدیدی باشم.

صحبت شخصی با داگلاس پریرا: حرف به خصوصی برای گفتن به او نداشته ام و همچون سایر بازیکنان با او صحبت کرده ام.

ژاوی: به او همانند بقیه بازیکنان تیم نیاز دارم و هنگام بازی کردنش فرا خواهد رسید. می دانم که بازیکنی همچون او اگر همیشه بازی نکند صحبت ها و بحث های مردم و رسانه ها آغاز می شود و جواب من برای این گونه صحبت ها نیز همانند همیشه است. انتخاب بازیکنان و نوع بازی تیم مسئولیت و شغل من است و ما با بازیکنان فوق العاده ای که در اختیار داریم و طبیعی است که در هر مسابقه چند بازیکن با سطح فنی بسیار بالا باز هم فرصت بازی را پیدا نکنند. ما همگی می دانیم که ژاوی بازیکنان ویژه ای برای بارسا است و در طول فصل به او بازی های زیادی خواهد رسید.

توماس فرمالن: او در تمرینات به سختی کار کرده و در شرایط آمادگی بالایی به سر می برد. او از نظر فیزیکی مشکلی برای همراهی  تیم ندارد، اما برای داخل شدن به ترکیب باید صبور باشد. توماس یا توجه به شخصیت و نوع بازی اش گزینه جذابی در خط دفاعی تیم ما است.

روانشناس تیم: ارتباط او بازیکنان یک مساله شخصی بین او و بازیکنان است. روان شناس ما عملکرد فوق العاده ای دارد و من نمی خواهم که جزئیات کار او را در رسانه ها اعلام کنم.

لوئیز سوارز: صحبت های رسانه ها پیرامون اضافه وزن سوارز یک شوخی است. وزن او همانند دورانش در لیورپول است و در آمادگی فوق العاده ای به سر می برد.

عملکرد ضعیف تهاجمی در دیدار برابر مالاگا: نباید با قضیه احساسی برخورد کنیم، همانطور که نباید برد های مان را بیش از حد بزرگ و مهم جلوه دهیم. ما در آن مسابقه 10 ضربه به سمت دروازه زدیم، اما نتوانستیم که اثرگزاری کافی را در خط حمله داشته باشیم و خوشبختی من در حال حاضر این است که گزینه های بسیاری را برای بهبود خط حمله تیم در اختیار دارم.

رافینیا: او از امروز 10 روز دیگر برای بازگشت به میادین زمان نیاز دارد. او کمک بسیاری را در این مدت به تیم کرده اما جانشینان خوبی در خط میانی تیم همچون سرجی سمپر، خاویر ماسچرانو و ژاوی در اختیار دارم.موضوعات مرتبط : مصاحبه،
برچسب ها : انریکه، لوئیز انریکه، بارسلونا، بارسا، ژاوی، سوارز،


تاریخ : جمعه 4 مهر 1393 | 10:48 ب.ظ | نویسنده : MHA 10 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic