به گزارش طرفداری لوئیز فرناندز، سرمربی سابق پاریسن ژرمن معتقد است که بارسلونا در جدال چمپیونزلیگ میان دو تیم مدعی پیروزی خواهد بود.

فنزبارسا10

فرناندز که در دو دوره روی نیمکت پاریسن ژرمن نشسته بود به AS گفت که غیبت زلاتان ایبراهیموویچ به دلیل مصدومیت، تفاوت ها را رقم خواهد زد.

"بدون شک بارسا مدعی است. مسائل در پاریسن ژرمن چندان خوب پیش نمی رود. آنها ایبراهیموویچ را نیز از دست داده اند. هیچکس قادر نیست که در مقابل بارسا گلزنی کند. آنها در تابستان خیلی خوب تیم را تقویت کرده اند. به عنوان مثال، بسیاری از خرید متیو انتقاد می کردند، اما بارسا بازیکنی به خدمت گرفته است که بلافاصله عملکرد خوب خود را به نمایش گذاشت.

همه امیدوار هستند که ایبرا زود برگردد، هرچه زودتر بهتر. او شخصیت و کیفیت زیادی به تیم اضافه می کند. پاریسن ژرمن بدون او همان تیم همیشگی نیست."

فرناندز افزود که او دیدار بارسا مقابل گرانادا را تماشا کرده و یک بازیکن به طور خاص چشم او را گرفته است.

"ژاوی، عجب بازیکنی است! خدای من، چه فوتبالیستی! او و آندرس اینیستا سحر و جادو می باشند، یک عامل لذت برای هم تیمی ها و هواداران و یک عامل درد برای رقیبان. آنها غیر قابل تعویض هستند و هیچکس نمی تواند و نباید از آنها انتقاد کند.

این تیم کیفیت زیادی دارد و سیستم چرخشی لوئیز انریکه بسیار هوشمندانه بوده است، بنابراین همه آنها همیشه سرحال و با انگیزه هستند."موضوعات مرتبط : مصاحبه،
برچسب ها : لوئیز فرناندز، زلاتان ایبراهیموویچ، ژاوی هرناندز، آندرس اینیستا، اینیستا، ژاوی، ایبراهیموویچ،


تاریخ : دوشنبه 7 مهر 1393 | 08:55 ب.ظ | نویسنده : MHA 10 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات