به گزارش طرفداری لوران بلان مربی پاریسن ژرمن تاکید می کند که برای پیروزی و موفقیت در برابر بارسا قرار خواهند گرفت.

فنزبارسا10

فردا شب دو تیم پاریسن ژرمن و بارسلونا باید در دیدار دوم خودشان از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم بروند. لوران بلان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

در مورد بارسلونا: "این باشگاه با فلسفه ای که دارد یکی از تیم های مورد علاقه من است. ممکن است برخی خوششان نیاید و انتقاد کنند اما آن ها در 10 سال گذشته فوتبال اروپا را تحت سلطه خود قرار داده بودند.
همه چیز به دست آوردند و عناوین مختلفی کسب کردند. آن ها اساتید بازی در دوره های قبل بوده اند اما ما باید به فکر پیروزی باشیم."

بلان از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر نانت دفاع کرد و افزود: "ما همه بازیکنان را در اختیار نداشتیم با این حال به یاد داشته باشید که در دیدار برابر نانت ما 78% از مالکیت تو را در اختیار داشتیم و تنها دو موقعیت به حریف دادیم."

مربی فرانسوی وعده می دهد که با وجود مسی و نیمار در برابر بارسلونا دفاع نخواهد کرد: "این بازی یک فرصت است که ما دوباره خود را پیدا کنیم. ما هم چنین می دانیم که باید از چه روشی در برابر بارسلونا استفاده کنیم، بازی در خانه ما برگزار می شود و ما قصد نداریم 11 نفر به دفاع بپردازیم، زیرا اگر به این شکل پیروز هم شویم از سوی مردم مورد سرزنش قرار خواهیم گرفت."

در نهایت بلان لئو مسی را مورد ستایش قرار داد و گفت: "هر کسی می داند مسی چه نمره ای دارد. او بدون کمک بازیکنی راحت سه یا چهار مدافع را از پیش رو بر می دارد. برخی اوقات توپ از او فاصله دارد اما حرکت حرفه ایش را انجام می دهد. ما نیز نباید چنین موقعیتی به لئو مسی دهیم، زیرا او در حال حاضر بسیار خطرناک است. ما باید کاملا مراقب باشیم چون هرگاه توپ در اختیار او قرار می گیرد، موقعیت گل ایجاد می شود."موضوعات مرتبط : مصاحبه،
برچسب ها : بلان، لوران بلان، پاریس سنت ژرمن، بارسلونا، انریکه،


تاریخ : دوشنبه 7 مهر 1393 | 10:23 ب.ظ | نویسنده : MHA 10 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات