به گزارش طرفداری اندونی زوبی زارتا در فرودگاه ال پرات با خبرنگاران مصاحبه کرد و عملکرد مسی و نیمار در دیدار های گذشته را مورد ستایش قرار داد.

فنزبارسا10

او در مورد استفاده ژاوی و تفکر لوئیز انریکه در مورد این بازیکن گفت: "شور و شوق در همه بازیکنان به خصوص ژاوی وجود دارد. قضاوت در مورد چیزهای دیگر برایم سخت است اما ژاوی برای تمرین کردن، بازی کردن و همه چیز شور و شوق دارد."

مدیر فنی باشگاه بارسلونا پس از اطمینان از این که پی اس جی تیم بزرگی است در مورد نیمار گفت: "یک دفاع شکن قاطع است. من نمی خواهم میزان تلاش مهاجمین برای گل های به دست آمده را اندازه گیری کنم، اما نیمار به خوبی با بازیکنان دیگر هماهنگ شده و پاسخ فشار ها و انتقادات را با تلاش داده است. او در حال حاضر از آمادگی کامل برخوردار می باشد."

زوبی، مسی را تحسین می کند و اعتقاد دارد: "او یک بازیکن استثنایی در تاریخ فوتبال است و هر روز چیزهای جدیدی برای رو کردن دارد."

او در مورد لوئیز سوارز که کمتر از یک ماه دیگر به میادین باز خواهد گشت گفت: "هم چنان چند روز دیگر برای آمدن او باقی مانده است و ما ( کادر فنی ) به طور کامل وضعیت او زیر نظر داریم و سوارز برای رقابت کردن آماده است. لوئیز مشتاق است به میادین بازگردد و در کنار دوستانش بازی کند."

در مورد داگلاس: "او در اولین دیدارش خوب کار کرد."

در نهایت زوبی در مورد بازی فردا برابر پاریسن ژرمن گفت: "ما در اوایل فصل هستیم و این موضوع بر بازی ما و پی اس جی تاثیر خواهد گذاشت."موضوعات مرتبط : مصاحبه،
برچسب ها : زوبی زارتا، زوبی، سوارز، نیمار، داگلاس، پاریس سنت ژرمن، پاریس سن ژرمن،


تاریخ : دوشنبه 7 مهر 1393 | 11:26 ب.ظ | نویسنده : MHA 10 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic