به گزارش طرفداری سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در آستانه دیدار حساس تیمش برابر پاریسن ژرمن پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

فنزبارسا10

به گزارش AS  لوئیز انریکه سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در آستانه دومین دیدار تیمش در لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم فوتبال پاریسن ژرمن با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیش از مسابقه پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

در لیگ قهرمانان از تراشتگن استفاده می کنید یا می خواهید از اعلام تصمیم تان را تا قبل از مسابقه جلوگیری کنید؟ خودتان در قسمت دوم سوال، پاسخ من را گفتید.

حفظ رکورد کلین شیت با وجود تغییر زیاد در خط دفاعی: این نکته بسیار مهمی است که شما می توانید از تمام بازیکنان تان استفاده کنید و از داشتن چنین بازیکنانی واقعا خوشحالم. من به خوبی می دانم که اگر این چرخش و تغییر بازیکنان جواب ندهد و تیم نتیجه نگیرد، یک فاجعه برای من رخ داده و انتقادات بسیاری از من خواهد شد، اما من به این شیوه و روش ادامه خواهم داد. هدف ما در حال حاضر قهرمانی در رقابت های مختلف یا تنها حفظ دروازه و گل نخوردن نیست، بلکه فقط و فقط به پیشرفت بازی خود و پیروزی در مسابقه بعدی خود فکر می کنیم.

دادن انگیزه به بازیکنان: این گونه کارها برای چنین بازی هایی همچون دیدار برابر پاریسن ژرمن کار ساده ای است. بازیکنان تیم انگیزه بالایی برای کسب پیروزی دارند و ما می خواهیم که آن ها در زمین مسابقه نشان دهند که از حریف خود بهتر هستند.

لیونل مسی: همچن سال های اخیر بازیکن شگفت انگیزی برای ما است. او در هر بازی برای ما بسیار کلیدی است چه در دفاع و چه در حمله. لئو در همه جنبه ها برای تیم فوق العاده کار می کند.

غیبت زلاتان ابراهیممویج: غیبت او شیوه و برنامه ما برای بازی را تغییر نخواهد داد. نبود زلاتان به طور حتم برای پاریسن ژرمن خبر ناگواری است، اما بدون او هم پاریسی ها تیم قدرتمند و فوق العاده  ای هستند.

لورن بلان گفته است که این دیدار شباهتی به بازی دو فصل پیش دو تیم نخواهد داشت: من دیدار دو سال قبل دو تیم را دیده ایم، اما چیز خاصی از آن مسابقه در ذهنم باقی نمانده است. من به بازیکنانم گفته ام که پاریسن ژرمن می تواند در نبردهای تک به تک  فوق العاده عمل کند و به طور حتم ما را تحت پرس و فشار بالایی قرار خواهد داد، اما ما نیز منتظر خواهیم ماند تا از فضای پشت مدافعان آن ها استفاده کنیم. موضوعات مرتبط : مصاحبه،
برچسب ها : انریکه، ابراهیموویچ، نیمار، مسی، بارسلونا، پاریس سنت ژرمن، پاریس سن زرمن،


تاریخ : سه شنبه 8 مهر 1393 | 12:44 ب.ظ | نویسنده : MHA 10 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic