به گزارش طرفدری دو مدافع برزیلی که در فصل نقل و انتقالات مورد توجه بارسلونا برای تقویت خط دفاعی بودند، حال باید در تیم رقیب رو در روی مهاجمین کاتالان قرار بگیرند.

فنزبارسا10

یکی از نکات جالب بازی امشب این است که دو مدافعی که باشگاه بارسلونا به دنبال آن ها بود تا خط دفاعش را تقویت کند، باید مامور مهار مسی و نیمار باشند.

داوید لوئیز مدافع سابق باشگاه چلسی که به خاطر حقوق و دستمزد بسیار بالاتر به نظر می رسد پاریس را به بارسلونا ترجیح داد و امشب به خاطر آسیب دیدگی تیاگو سیلوا در ترکیب ثابت لوران بلان جای دارد. دیگر مدافع مرکزی تیم پاریسن ژرمن، مارکینیوس است که در طول تابستان بارها و بارها خبر علاقه زوبی زارتا و کادرفنی کاتالان ها به او شنیده شد.

بارسلونا از زمانی که مدافع برزیلی در رم بازی می کرد به دنبال او بود اما در هر دو سال موفق نشد با دلارهای ناصر الخلیفه بجنگد و به ماندن دنی آلوز امتناع کرد. سپس بارسلونا با جرمی متئو مدافع فرانسوی والنسیا و همینطور توماس فرمالن بلژیکی به توافق رسید و با این دو قرارداد امضا کرد.

ما در فوتبال هیچ گاه نمی توانیم چیزی را به طور دقیق پیشبینی کنیم، اما آن چیزی که تا به حال مشخص شده، بهبود خط دفاع بارسلونا بوده و متئو راضی کننده ظاهر شده است، باید منتظر بهبودی کامل فرمالن باشیم تا بتواند در ترکیب ثابت لوئیز انریکه قرار بگیرد.

دو باشگاه بارسلونا و پی اس جی قبل از تر این با هم روابط خوبی داشته اند و چند بازیکن از یک باشگاه ه دیگر تیم نقل مکان کرده اند، البته این داستان قبل از قدرت و پا گرفتن سران قطری نوشته شده بود.

بازیکنانی نظیر رونالدینیو، ژولی، میکل آرتتا، دهو، داتروئل و سورین. البته ایبرا، مکسول و موتا نیز سابقه حضور در نیوکمپ را دارند.موضوعات مرتبط : لیگ قهرمانان اروپا،
برچسب ها : پاریس، بارسلونا، فرانسه، اسپانیا، لوییز، بارسا، داوید لوئیز،


تاریخ : سه شنبه 8 مهر 1393 | 08:10 ب.ظ | نویسنده : MHA 10 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic