به گزراش طرفداری رئیس باشگاه بارسلونا اذعان می کند که هدف این باشگاه در فصل جاری موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا است.
جوزپ بارتومئو مدیر باشگاه بارسلونا در گفت گو با شبکه رادیویی RMC شرکت و به برخی از سوالات پاسخ داد.

فنزبارسا10

رئیس بارسلونا در ابتدا گفت: "این فصل می خواهیم در لیگ قهرمانان موفق شویم، هر چند که کار دشواری است. ما از همکاری و هماهنگ شدن مسی و نیمار بسیار خوشحال هستیم."

در مورد پاریسن ژرمن: "این باشگاه مورد علاقه من است. ما با آن ها در چند سال همکاری خوبی داشتیم. باید بگویم که مصدومیت زلاتان ناراحت کننده می باشد، زیرا او جز بازیکن های شگفت انگیز است."

در مورد متئو: "از حضور او بسیار خوشنودیم، زیرا جرمی به دفاع ما آرامش بخشیده است. در حال حاضر باید بگویم که ما این بازیکن را فصل گذشته هم می خواستیم."

بارتومئو لوئیز انریکه را مورد ستایش قرار داد و بیان کرد: "ما فصل را قدرتمند آغاز کردیم و امیدوارم تا انتها همین گونه پیش رویم. اگر شما از من سوال کنید که این قوی ترین سال بارسلونا است، پاسخ می دهم که نمی دانم.  ما با بزرگانی مانند کرایوف و گواردیولا بسیار درخشان ظاهر شدیم."

در مورد لئو مسی و رفتن او به باشگاه دیگر: "من با لئو صحبت کرده ام، او در این جا بسیار خوشحال است و این موضوع باعث افتخار و غرور ما می باشد. مسی بیان کرده که ما می توانیم در کل دوران فوتبالی اش او را در بارسلونا ببینیم و به باشگاه دیگری نخواهد رفت."

در انتها او در مورد جریمه شدن پی اس جی از سوی یوفا خیلی کوتاه بیان کرد: "من وضعیت پاریس را نمی دانم اما ما از میشل پلاتینی و تصمیمات یوفا در مورد قوانین فیرپلی مالی حمایت می کنیم."موضوعات مرتبط : مصاحبه،
برچسب ها : بارتومئو، مسی، لیونل مسی، جوزپ ماریا بارتومئو، پاریس سنت ژرمن، پاریس سن ژرمن،


تاریخ : سه شنبه 8 مهر 1393 | 08:12 ب.ظ | نویسنده : MHA 10 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic