به گزارش طرفداری لئو مسی اذعان می کند که با آمدن سوارز، بارسلونا قدرتمند تر خواهد شد.لئو مسی فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در گفت و گو با Adidas Gameday Plsu شرکت کرده و به برخی پرسش ها، پاسخ داده است.

1فنزبارسا0

در مورد لوئیز سوارز: "ما هیجان زده ایم و مشتاقیم که او باز گردد. او بازیکن بسیار خوبی است و الگوی بسیاری از می تواند باشد. با آمدن لوئیز تیم ما تقویت خواهد شد.هدف ما موفقیت در لیگ قهرمانان است. همانطور که می دانید لیگ قهرمانان بسیار پیچیده و سخت می باشد، با خیلی از تونمنت ها خیلی تفاوت دارد اما ما می توانیم به این موفقیت برسیم."

او در پاسخ به این که چرا لیگ قهرمانان بسیار ویژه است، گفت: "بهترین های اروپا، در لیگ قهرمانان حضور پیدا می کنند، بزرگ ترین تورنومنت در جهان است و ترکیب بازیکنان در این بازی ها بسیار مهم است."

از او در مورد 5 گلی که در یک بازی برابر بایرن لورکوزن به ثمر رساند، پرسیده شد و مسی اذعان کرد: "اتفاق خاصی بود. اما چیزی که تفاوت دارد و مهم تر به نظر می رسد پیروزی و موفقیت تیم است، زیرا که آن بازی تمام می شود و دیداری دیگر آغاز خواهد شد."

دوران کودکی در آرژانتین: "دوران کودکی من در روزاریو بسیار جذاب و دیدنی بود. آن جا محله من است و من دوستان زیادی در آن جا دارم."موضوعات مرتبط : مصاحبه،
برچسب ها : مسی، لئو مسی، لیونل مسی، بارسلونا، پاریس سنت ژرمن،


تاریخ : سه شنبه 8 مهر 1393 | 08:15 ب.ظ | نویسنده : MHA 10 | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات